Фрайбург записа трета поредна победа в Бундеслигата, след като надделя с

...

Фрайбург продължи да се изкачва в класирането на Бундеслигата след трета поредна победа

Фрайбург записа трета поредна победа в Бундеслигата, откакто надви с 2:0 вкъщи над Кьолн. Двубоят беше от 15-ия кръг на немското състезание.

Михаел Грегорич в 72-ата минута и Роланд Салай в продължението на срещата донесоха триумфа на домакините.

След нулево първо полувреме, " козлите " останаха с човек по-малко в 62-ата минута, когато Джеф Шабо си проработи втори жълт картон. Фрайбург се възползва от численото си предимство и 10 минути по-късно откри резултата посредством Грегорич. Австриецът се разписа в трети следващ мач от Бундеслигата.

В продължението Грегорич асистира на Роланд Салай, който оформи крайния резултат.

Фрайбург събра 24 точки и заема шесто място във краткотрайното класиране. Кьолн е 16-и с 10 точки.